Choď na obsah Choď na menu
 


 

Cleo Sertori

 

Cleo nosí väčšinou svetlé a pastelové farby. Jej najobľúbenejšou farbou je fialová, ale nosí taktiež ružovú, bielu, žltú, svetlozelenú a modrú. Má rada tielka a džínsy alebo tielka a minisukne, cez tielko si občas dá nejaké dlhšie tričko, takže to vyzerá ako dvojité tričko. Z topánok najviac nosí bielofialové balerínky a ružové kecky značky Converse.

 

Jej farba vlasov je hnedá a je typická svojim hnedými vlnistými vlasmi. Tie nosieva vyčesané do vysokého copu alebo si dáva dva zapletané copíky. Niekedy si dá hnedú dvojitú čelenku. vtedy si vlasy nechá buď rozpustené alebo si urobí nízky cop.

 

 

Emma Gilbert

 

Emma je typická svojou obľúbenou modrou a bielou farbou. Často nosieva dlhé nohavice alebo krátke šortky. Občas si oblečie sukňu. tričká nosieva rôzne, väčšinou tielka. Obuté máva žabky.

 

Farbu vlasov má špinavý blond a ako jediná má vlasy rovné. Vlasy nosieva v cope-okolo gumičky má omotaný pramienok vlasov, zapnuté vzadu na temene alebo ich máva rozpustené. Občas si robí okolo ucha malý vrkôčik.

 

 

Rikki Chadwick

 

Rikki najčastejšie nosieva svoju obľúbenú červenú a čiernu farbu. Nosí hlavne tielka, sukne alebop trištvrťáky. Občas si rada zaexperimentuje a vyskúša niečo nové. z topánok najčastejšie nosieva svoje obľúbené čierne kecky značky Converse. Niekedy máva čierne alebo červené balerínky.

 

Rikki má dlhšie vlnisté blond vlasy a nosí ofinku. Najradšej nosieva dva zapletané copíky, ale takisto máva vlasy rozpustené a v obyčajnom cope. 

 

Zdroj:www.h2o-emma-cleo-rikki.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

som mp....

(emma, 9. 3. 2009 17:55)

mam presnu schopnost emmy a som morska panna emma mam zlto oranzovy chvost , moja kamoska ja cleo a tiez ma schopnost cleo a ma taki isty chvost ako ja ,a mam este jednu kamaratku ktora je rikki a ma tu moc hriat a tiez ma morski chvost taki isty ako ja a ja som sa narodila tak isto ako emma ja som narodena 1.1....... som mp ahoj Emma Gilbert:)

i ja chcem bit emma

(emma, 21. 2. 2009 20:55)

ahoj emma chcem bit ako ty tu alica mam aj web www.alisn82.blog.cz

kiki

(ricky72271@azet.sk, 16. 2. 2009 14:10)

jou imadlak titeket

h2o:stačí pridať vodu

(Nikolka a Eva , 16. 2. 2009 14:08)

Rikki ďakujem ti že si mi dala radu som evka chovancová chcem byť ako ty aku mas schopnost. Nikolka Rothova chce byť Cleo. Janka Rothova chce byť Emma.

ahoj

(sarah, 14. 1. 2009 22:32)

ahoj ja som sarah richterova velmi moc tuzim videt nevem ako sa volaju ale viem ako sa volaju vo filme Cleo Ema a Ricky moc rada sa chcem snimi stretnut hlavne s Cleo

Only Rikki

(sofi_princess, 3. 1. 2009 20:13)

Rikki is the best!!!

Nevadí?

(Laura, 1. 11. 2008 14:50)

Nevadí že si dám toto na web?

h2o-mimi.blog.cz

(mimi, 3. 10. 2008 19:50)

ahoj mohla bi si zahlasovat za mimi- h2o na http://h-2-o-just-add-water.blog.cz/0810/vgs-finale-hlasovani je tam vgs a uz som vo finale psl diki